Bize Ulaşın

İletişim Bilgileri

Adres: Teknopark İstanbul,
Sanayi Mahallesi, Teknopark Bulvarı, No:1/2A 201
34906, Pendik, ISTANBUL

Telefon: (216) 482 30 60

Faks: (216) 482 30 51

E-posta: yaltes@yaltes.com

Ulaşım:

Havayolu ile;

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nın (SAW) yurtiçi ve yurtdışı seferlerini kullanarak yerleşkeye ulaşabilirsiniz. (Sefer gün ve saatleri için lütfen http://www.sabihagokcen.aero adlı internet sitesini ziyaret ediniz.)

Tatil günleri haricinde,

(PZT-CUM)
Teknopark İstanbul’dan Sabiha Gökçen Hava Limanına (SAW) – Kartal Metrosuna 18.30 / 20:00
Kartal Metro’sundan Teknopark İstanbul’a 08:20
Teknopark İstanbul’dan Kartal Metro’suna 17:05

saatlerinde ücretsiz shuttle hizmeti verilmektedir.

Karayolu ile;

TEM otoyolunu kullanarak Ankara yönünden geldiğiniz takdirde Şekerpınar ve Orhanlı çıkışlarına girmeden devam edildiğinde Kurtköy çıkışına girmeli ve gişelerden Kurtköy çıkışını kullanmalısınız. İstanbul yönünden geldiğiniz takdirde Samandıra ve Sultanbeyli çıkışlarına girmeden devam edildiğinde Kurtköy çıkışına girmeli ve gişelerden yine Kurtköy çıkışını kullanmalısınız.

E-5/D-100 otoyolunu kullanarak Ankara yönünden geldiğiniz takdirde Çayırova ve Tuzla-Tersane çıkışlarına girmeden devam edildiğinde Pendik-Tersane çıkışına girmeli ve Kurtköy-Pendik bağlantı yolunu kullanmalısınız. İstanbul yönünden geldiğiniz takdirde Kartal çıkışına girmeden devam edildiğinde Pendik-Tersane çıkışına girmeli ve Kurtköy-Pendik bağlantı yolunu kullanmalısınız. Yolun her iki tarafında Pendorya ve Neomarin Alışveriş Merkezlerini görebilirsiniz. (Mesafe ve güzergah hakkında planlama seçenekleri için http://www.kgm.gov.tr adlı internet sitesini ziyaret ediniz.)

Denizyolu ile;

İDO’nun Yalova-Pendik seferleri ile Pendik İskelesi’ne gelerek diğer karayolu alternatiflerine geçiş yapabilirsiniz. (Sefer gün ve saatleri için lütfen http://www.ido.com.tr adlı internet sitesini ziyaret ediniz.)

İBB Şehirhatları A.Ş’nin Adalar-Bostancı seferleri ile Bostancı İskelesi’ne gelerek diğer karayolu alternatiflerine geçiş yapabilirsiniz. (Sefer gün ve saatleri için lütfen http://www.sehirhatlari.com.tr adlı internet sitesini ziyaret ediniz.)

Metro ile;

Kadıköy-Kartal M4 metro hattı son durağı olan Kartal istasyonunda inerek diğer karayolu alternatiflerine geçiş yapabilirsiniz. (Sefer gün ve saatleri için lütfen http://www.istanbul-ulasim.com.tr adlı internet sitesini ziyaret ediniz.)

Yüksek Hızlı Tren ile;

Ankara-İstanbul yüksek hızlı tren hattı üzerinde bulunan Pendik istasyonunda inerek diğer karayolu alternatiflerine geçiş yapabilirsiniz. (Sefer gün ve saatleri için lütfen http://www.tcdd.gov.tr adlı internet sitesini ziyaret ediniz.)

Tren ile;

Haydarpaşa-Gebze banliyö tren hattı üzerinde bulunan Pendik istasyonunda inerek diğer karayolu alternatiflerine geçiş yapabilirsiniz. (Sefer gün ve saatleri için lütfen http://www.tcdd.gov.tr adlı internet sitesini ziyaret ediniz.)

Otobüs ile;

E3 Hattı (4. Levent Metro İstasyonu-Sabiha Gökçen)
E9 Hattı (Bostancı-Sabiha Gökçen)
E10 Hattı (Kadıköy-Sabiha Gökçen)
E11 Hattı (Kadıköy-Sabiha Gökçen)
E18 Hattı (Altunizade-Sabiha Gökçen)
SG1 Hattı (Kadıköy-Sabiha Gökçen)
SG2 Hattı (Taksim-Sabiha Gökçen)
KM20 Hattı (Kartal Metro İstasyonu-Sabiha Gökçen)
KM22 Hattı (Cevizli Peronlar-Sabiha Gökçen)
16S Hattı (Uzunçayır Metrobüs İstasyonu-Sabiha Gökçen)
122H Hattı (4.Levent Metro İstasyonu-Sabiha Gökçen)
132H Hattı (Pendik Yüksek Hızlı Tren İstasyonu-Sabiha Gökçen)

ile Teknopark İstanbul durağında inerek yerleşkemize ulaşabilirsiniz. (Sefer gün ve saatleri için lütfen http://harita.iett.gov.tr adlı internet sitesini ziyaret ediniz.)

Metrobüs ile;

34A Hattı (Cevizlibağ-Söğütlüçeşme)
34G Hattı (Beylikdüzü-Söğütlüçeşme)
34Z Hattı (Zincirlikuyu-Söğütlüçeşme)
34U Hattı (Zincirlikuyu-Uzunçayır)

üzerinde bulunan Uzunçayır durağında inerek diğer karayolu alternatiflerine geçiş yapabilirsiniz. (Sefer gün ve saatleri için lütfen http://harita.iett.gov.tr adlı internet sitesini ziyaret ediniz.)

Taksi ile;

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nda 7/24 taksi hizmeti veren SAWKOOP çağrı merkezine +90.530.545.6430 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. (Mesafe ve ücretler hakkında hesaplama seçenekleri için http://www.sawkoop.com adlı internet sitesini ziyaret ediniz.)

Bize Mesaj Atın: